top of page

Rekonstrukce společných prostor bytových domů

Dlouhé roky jsme se věnovali rekonstrukcím a opravám v soukromých domácnostech a bytech. V roce 2013 jsme se přes doporučení našich spokojených klientů z bytových domů dostali k zakázkám právě pro bytová družstva. Nyní máme na rekonstrukce společných prostor v těchto domech stabilní tým profesionálních řemeslníků.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro Vás připravíme rozpočty a kalkulace pro rekonstrukci zdarma!

A s čím vším Vašemu bytovému domu můžeme pomoci?

Malování a nátěry společných prostor

Provádíme renovace stěn a stropů (ošetření proteklých míst, oprava štuků, profesionální opravení prasklin, vymalování dle vašeho výběru). Postaráme se také o nátěry soklu omyvatelným emailem, nátěry kovových konstrukcí (zábradlí, rozvaděče, futra, potrubí, topení, plechové dveře apod,) kvalitními otěruvzdornými barvami.

Malování

Pokládka PVC

Pokládáme nové podlahové krytiny nejvyšší kvality odpovídající zátěže vhodné do společných prostor. Na výběr mnoho PVC, sladění PVC se schodovou hranou a ukončovací lištou. Postaráme se i o likvidaci původní krytiny a zajistíme broušení podkladu, penetraci, stěrkování a broušení stěrky. Víme, jak profesionálně vyřešit i detail hrany schodnice a kraje PVC na hraně schodu.

Nátěry podlah

Mezi našimi doplňkovými službami Vám nabízíme i nátěry podlah epoxidovými barvami. Snadno se udržují, cenově jsou dostupné a v neposlední řadě oživí vzhled prostor. Nejčastěji natíráme podlahy ve sklepních prostorech.

Pokládka
Nátěry

Výměna madel zábradlí  ​

Zabýváme se také kompletní výměnou madel nebo doplněním stávajícího zábradlí ve Vašem domě.

Madla můžou být dřevěná, plastová, navařovací PVC.

Nejběžněji používaná jsou madla plastová, tvarově stejná jako původní bakelitová, vhodná i na doplnění chybějících madel.

Výměna madel
bottom of page