top of page

Stínící technika

Se stínící technikou máme přes 20 let zkušeností. Pokud potřebujete poradit a pomoci s nejčastějšími závadami, obraťte se na nás. Kvalitní žaluzie a rolety vydrží sloužit desítky let. Občas se ale stane, že se přetrhne vodící struna (silon), vypadne ovládací řetízek nebo se opotřebuje fixační kolíček. Tyto situace řešíme skoro každý den. Pokud jsou žaluzie nebo rolety "archivní" a oprava by neměla smysl, pomůžeme Vám s výběrem a montáží nové stínící techniky.

Žaluzie
Žaluzie

Žaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Horizontální hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Vertikální látkové žaluzie jsou vhodné do kancelářských prostor a výborně zastíní nebo oddělí větší plochy.

Pomůžeme Vám s výběrem těch nejvhodnějších.

Žaluzie

Oprava žaluzií

Rádi se postaráme o Vaši stínící techniku a případně jí opravíme do skoro původního stavu.

Mezi nejčastější poruchy žaluzií patří:

  • přetržené vodící struny

  • chybějící nebo přetržený ovládací řetízek

  • opotřebený držák řetízku, fixační kolíčky a spojka řetízku

 

Pokud by oprava nebyla možná, pomůžeme s výběrem a montáží žaluzií nových.

Oprava žal

Rolety

Do módy se znovu dostávají interiérové rolety. Nejedná se však jen o designový prvek, ale díky možnosti regulaci stínění (až po úplné zatmění - tzv. Blackout) jsou vysoce funkční stínící technikou. Naše firma pomůže vybrat nové nebo opravit stávající jak interiérové, tak venkovní rolety.​

Máme bohaté zkušenosti i s montáží venkovních rolet jako ochranou před únikem tepla a protihlukové úpravy.

Rolety

Markýzy  

Markýzy slouží k zastínění teras, balkónů a  zahrádek restaurací. Mimo poskytování stínu v parných letních dnech se markýzy stávají nedílnou součástí objektu. V naší nabídce je spousta typů markýz - společně vybereme ty pravé i pro Vás.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé  barvě a na okně je prakticky neviditelná. Na výběr je rovněž síťovina protipylová.

Sítě proti hmyzu
Markýzy
bottom of page