top of page

Další doplňkové služby

Rádi s Vámi budeme sdílet naše dlouholeté zkušenosti. Pokud potřebujete "jen" konzultaci ohledně Vašeho projektu (rekonstrukce, montáž, oprava), obraťte se na nás a domluvíme se. 

Také zde najdete informace o tom, jak Vám umíme pomoci s lamelovými dveřmi a s čalouněním klasických dveří.

Servis a poradenství

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího stínění do Vašeho interiéru? (Poradíme) Nevíte, jestli má smysl oprava stínící techniky nebo už se vyplatí pořídit novou? (Prověříme)

Nevíte si rady s postupem při opravách? (Napovíme) Víte, jak nejlépe umístit nábytek, poskládat kuchyň a případné přípojky? (My ano - rádi Vám to řekneme:)

Chystáte se na rekonstrukci bytového domu a řešíte, jak na to? (Opět - rádi poradíme s výběrem barev, aby byly slazené, s výběrem zátěžového PVC, madel a přípravou plánu)

Lamelové dveře

Skvělá věc pro byty, ve kterých není tolik místa pro klasické dveře. Pomůžeme Vám s jejich instalací (včetně umístění vodících lišt do futer) a servisem nejčastějších závad. Dobře zvolené a namontované lamelové dveře vydrží mnoho let.

Čalounění dveří

Čalounění klasických dveří provádíme přesně dle Vašich přání a potřeb. Je hlavním cílem čalounění odhlučnění domácnosti nebo kanceláře? Jedná se Vám hlavně o to, aby čalounění pasovalo k designu interiéru? V obou případech rádi doporučíme a realizujeme nejvhodnější řešení.

Servis a poradenství
Lamelové
Čalounění
bottom of page